Potrzebujesz pomocy lub propozycji? Napisz na biuro@loca.pl

Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi 23 696 90 00

Czym jest System RCP

Kwestia rozliczania czasu pracy do dość złożona spraw. W najprostszej wersji czytniki mogą prowadzić rejestr wejść i wyjść co można traktować jako zastąpienie papierowej listy obecności. Każda firma rządzi się własnymi prawami w kwestiach organizacyjnych, harmonogramy czasu pracy i inne istotnymi kwestiami RCP. Najtrudniej jest, gdy firma pracuje w systemie zmianowym, zatrudnia dużą liczbę pracowników podzielonych na brygady i działy.

Rejestrowanie początku czasu pracy

Rejestrowanie końca czasu pracy

Rejestrowanie wyjścia na przerwy, służbowe i prywatne

Odczyt na karty UNIQUE, MIFAERE, ODCISK PALCA, KOD PIN

Opcjonalnie sterowaniem bramką obrotową lub systemem KD na drzwiach

Proste warunki współpracy

Pomożemy Ci w wyborze oferty, skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów współpracy dopasowanych do Twoich potrzeb

Zalety użycia Systemu RCP

Na potrzeby naszych instalacji przygotowaliśmy prostą wersję systemu go generowania raportów obecności na podstawie zgromadzonych przez system firmy ROGER. System nasz działa on-line i po zaimportowaniu zdarzeń z pliku CSV pozwala na utworzenie raportów w dwóch wersjach:

Realizacje Systemu RCP

doświaddczenia

Kim jesteśmy?

Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.