Potrzebujesz pomocy lub propozycji? Napisz na biuro@loca.pl

Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi 23 696 90 00

Czym jest System Kontroli Dostępu

Systemy kontroli dostępu zastępują tradycyjne klucze i zamki, rejestrują wejścia i wyjścia oraz automatycznie otwierają drzwi wg harmonogramu. Pozwalają również na rejestrowanie czasu pracy i uniemożliwiają wyjście w określonym czasie. Generują raporty obecności, poprawiając bezpieczeństwo i kontrolę w miejscach, gdzie są stosowane. Dzięki identyfikatorom, kartom zbliżeniowym lub kodom dostępu eliminuje się ryzyko kradzieży lub nieuprawnionego kopiowania kluczy. Rejestrowanie aktywności umożliwia audyty bezpieczeństwa, monitorowanie czasu pracy pracowników i obecności w szkołach. Programowanie drzwi do automatycznego otwierania i zamykania w określonych godzinach ułatwia płynność przepływu osób. Systemy kontroli dostępu zapewniają także kontrolę nad ruchem uczniów w szkołach poprzez uniemożliwienie wyjścia przed zakończeniem lekcji.

Zastępuje standardowy
klucz i zamek

Rejestruje wejścia i wyjścia

Automatycznie otwiera drzwi wg harmonogramu np. otwarte w czasie przerw, zamknięte w czasie lekcji

Rejestruje czas pracy

Uniemożliwia wyjście w określonym czasie np. możliwe dopiero po zakończeniu lekcji

Generuje raporty obecności

Proste warunki współpracy

Pomożemy Ci w wyborze oferty, skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów współpracy dopasowanych do Twoich potrzeb

Możliwości użycia Systemu Kontroli Dostępu

Nazwa pliku

Opis pliku

Nazwa pliku

Opis pliku

Nazwa pliku

Opis pliku

loca

Instalacja systemów kontroli dostępu

Instalację wykonujemy na istniejących drzwiach. W zależności od potrzeb system możemy być z jednostronną kontrolą dostępu lub dwustronną. W obu przypadkach urządzenia rejestrują zdarzenia i pozwalają na wprowadzanie ograniczeń dostępu do budynku lub pomieszczania.

Ważną kwestią jest możliwość łatwego zarządzania systemem. W tym celu każdą instalację wykonujemy w taki sposób, żeby konfiguracja jak i odczyt zdarzeń odbywał się z wykorzystaniem sieci lokalnej LAN.

 

Realizacje Systemu Kontroli Dostępu

doświaddczenia

Kim jesteśmy?

Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.