Potrzebujesz pomocy lub propozycji? Napisz na biuro@loca.pl

Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi 23 696 90 00

Legitymacja służbowa nauczyciela

Ważna informacja:

1. Zamówienia na aktualny wzór będą możliwe tylko do 30.06.2024 r.

3. Zamówienia legitymacji nauczyciela wg. nowego wzoru, będzie możliwe tylko przez system https://legitymacje.loca.pl.

4. Zamówienia nowego wzoru legitymacji będą możliwe po 12 lipca 2024 pod warunkiem dostępności blankietów.

5. Niezbędne będzie zawarcie nowej umowy na druk legitymacji. Jest to związane z inną podstawą prawną, innym zakresem powierzenia danych osobowych, oraz obowiązkiem prowadzenia ścisłego rejestru wydanych legitymacji wraz z protokołami odbioru.

6. Jeśli składali Państwo zamówienia w firmie papierowej, istnieje możliwość uzyskania dostępu do konta wewnętrznego. W tym celu prosimy o kontakt z biurem.

6. Cena legitymacji nauczyciela wg nowego wzoru będzie wynosiła 15 zł brutto/szt. W cenie legitymacji będzie naklejony 1 hologram

33% zniżki przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego kolejowego w pociągach osobowych, na podstawie biletów jednorazowych lub miesięcznych imiennych

33% zniżki przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego autobusowego w komunikacji zwykłej, na podstawie biletów imiennych miesięcznych

Legitymacja uznawana jest również w krajach Unii Europejskiej, uprawniając do bezpłatnych wejść do muzeów czy na wydarzenia kulturalne.

Zniżki w księgarniach, muzeach, na wydarzeniach kulturalnych.

Szybkie zamówienia przez Internet

Proste warunki współpracy

Pomożemy Ci w wyborze oferty, skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów współpracy dopasowanych do Twoich potrzeb

Co warto wiedzieć przed zamówieniem służbowej legitymacji nauczyciela

Z dniem 1 sierpnia 2022 r. wprowadzamy nową cenę dla zamówień złożonych w formie papierowej. Zamówienia w wersji elektronicznej z wykorzystaniem funkcjonalności naszego systemu https://legitymacje.loca.pl pozostają bez zmian.

Informujemy również, że jeśli składali Państwo u nas zamówienie w firmie papierowej, istnieje możliwość bezpłatnego uzyskania dostępu do Państwa konta wraz ze zgromadzonymi przez nas danymi jak również historią zamówień. Konto online to również duże uproszczenie dla zamówień ponownych w sytuacji upłynięcia terminu ważności – dla takich legitymacji nie ma potrzeby skanowania zdjęć i podpisów.

Legitymacje Służbowe Nauczyciela są zgodne z rozporządzeniem MEN z dnia z dnia 29 września 2006 r. dla nauczycieli zatrudnionych na kartę nauczyciela w szkołach publicznych i niepublicznych realizujący program szkół publicznych.

Umowa powierzenia - uproszczona

Tylko dla zamówień onlne

Druk zamówienia

Dla zamówień papierowych

Formularz dla nauczyciela

Dla zamówień papierowych

Druk ponownego zamówienia

Tylko dla zamówień papierowych

Druk zamówienia - Edytowalny

Edytowalny druk zamówienia w WORDZIE

Legitymacje nauczyciela

Jak zamówić legitymacje służbowe nauczyciela?

Umożliwiamy państwu możliwość zamówienia Legitymacji służbowej nauczyciela na trzy sposoby:

Warunkiem realizacji zamówienia jest aktywna umowa powierzenia danych osobowych.

Wszelkie pozostałe informacje oraz sam proces zamówienia legitymacji, znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Legitymacji słubowej nauczyciela:

Nasze realizacje

doświaddczenia

Kim jesteśmy?

Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.