Potrzebujesz pomocy lub propozycji? Napisz na biuro@loca.pl

Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi 23 696 90 00

Legitymacja służbowa nauczyciela

Na rynku istniejemy od 2006 roku od początku zajmując się drukiem legitymacji służbowych nauczyciela. Zaufało nam już ponad 6000 placówek z całej polski, dla których wykonaliśmy już 100000 szt. legitymacji. Przykładamy dużą wagę do jakości wykonanych kart, wykorzystując do tego celu tylko sprawdzone urządzenia do personalizacji.

Traktujemy poważne każde zlecenie nawet na pojedyncze legitymacje. Naszą ofertę tworzymy w taki sposób, żeby ułatwić składanie zleceń ustalając np. jednakową ceną niezależnie od ilości, dzięki czemu poinformowanie nauczycieli o koszcie jej wytworzenia jest dużo prostsze.

33% zniżki przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego kolejowego w pociągach osobowych, na podstawie biletów jednorazowych lub miesięcznych imiennych

33% zniżki przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego autobusowego w komunikacji zwykłej, na podstawie biletów imiennych miesięcznych

Legitymacja uznawana jest również w krajach Unii Europejskiej, uprawniając do bezpłatnych wejść do muzeów czy na wydarzenia kulturalne.

Zniżki w księgarniach, muzeach, na wydarzeniach kulturalnych.

Szybkie zamówienia przez Internet

Proste warunki współpracy

Pomożemy Ci w wyborze oferty, skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów współpracy dopasowanych do Twoich potrzeb

Co warto wiedzieć przed zamówieniem służbowej legitymacji nauczyciela

Z dniem 1 sierpnia 2022 r. wprowadzamy nową cenę dla zamówień złożonych w formie papierowej. Zamówienia w wersji elektronicznej z wykorzystaniem funkcjonalności naszego systemu https://legitymacje.loca.pl pozostają bez zmian.

Informujemy również, że jeśli składali Państwo u nas zamówienie w firmie papierowej, istnieje możliwość bezpłatnego uzyskania dostępu do Państwa konta wraz ze zgromadzonymi przez nas danymi jak również historią zamówień. Konto online to również duże uproszczenie dla zamówień ponownych w sytuacji upłynięcia terminu ważności – dla takich legitymacji nie ma potrzeby skanowania zdjęć i podpisów.

Legitymacje Służbowe Nauczyciela są zgodne z rozporządzeniem MEN z dnia z dnia 29 września 2006 r. dla nauczycieli zatrudnionych na kartę nauczyciela w szkołach publicznych i niepublicznych realizujący program szkół publicznych.

Umowa powierzenia - uproszczona

Tylko dla zamówień onlne

Druk zamówienia

Dla zamówień papierowych

Formularz dla nauczyciela

Dla zamówień papierowych

Druk ponownego zamówienia

Tylko dla zamówień papierowych

Druk zamówienia - Edytowalny

Edytowalny druk zamówienia w WORDZIE

Legitymacje nauczyciela

Jak zamówić legitymacje służbowe nauczyciela?

Umożliwiamy państwu możliwość zamówienia Legitymacji służbowej nauczyciela na trzy sposoby:

Warunkiem realizacji zamówienia jest aktywna umowa powierzenia danych osobowych.

Wszelkie pozostałe informacje oraz sam proces zamówienia legitymacji, znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Legitymacji słubowej nauczyciela:

Nasze realizacje

doświaddczenia

Kim jesteśmy?

Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.