Potrzebujesz pomocy lub propozycji? Napisz na biuro@loca.pl

Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi 23 696 90 00

Czym są Legitymacje PCV

Plastikowe legitymacje to popularne dokumenty tożsamości wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Są one trwałe i odporne na uszkodzenia, co sprawia, że są praktyczne do codziennego użytku. Ich plastikowa konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie, zapewniając trwałość legitymacji na długi czas. Dodatkowo, plastikowe legitymacje często posiadają unikalne zabezpieczenia, takie jak hologramy czy elementy zabezpieczające przed kopiowaniem, co podnosi ich poziom bezpieczeństwa.

karty klienta

karty rabatowe

karty wstępu na siłownię i fitness

karty RFID

karty hotelowe

karty rodziny

Proste warunki współpracy

Pomożemy Ci w wyborze oferty, skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów współpracy dopasowanych do Twoich potrzeb

Zalety użycia Legitymacji PCV

Karty plastikowe to nie tylko identyfikatory i legitymacje. Każdy z nas ma ich co najmniej kilkanaście. Karty rabatowe, karty klienta czy karty lojalnościowe – wszystkie te opcje mają na celu jedno – stworzenie wzajemnej relacji z klientem. Karta taka może zawierać dowolny nadruk, może posiadać kod kreskowy lub kod 2D które mogą posłużyć do zbierania punktów lub udzielania rabatu.

Jeśli karta wyposażona jest w chip RFID oprócz elementu lojalnościowego może być również wykorzystana jako karta wstępu do lokalu, karta wejścia na siłownię czy fitness. Przy pomocy nich można otwierać wejście, szatnie lub szafkę. Dodatkowo może pomóc w identyfikacji osoby przebywającej w budynku.

W hotelach karty plastikowe RFID idealnie sprawdzają się jako klucze do pokojów. Podczas meldowania recepcjonista może szybko aktywować kartę do przydzielonego pokoju. W przypadku zgubienia, łatwo i bez kosztowo można zablokować kartę bez potrzeby wymiany zamka w drzwiach.

Realizacje Legitymacji PCV

doświaddczenia

Kim jesteśmy?

Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.