Potrzebujesz pomocy lub propozycji? Napisz na biuro@loca.pl

Zadzwoń i zapytaj o nasze usługi 23 696 90 00

Czym jest system e-Świetlica

Bezkontaktowy system odbioru dzieci ze świetlicy szkolnej to nasza nowsza wersja systemu odbioru dostosowana do aktualnych warunków w szkołach. Produkt przeznaczony jest dla tych placówek, w których znajduje się dużo sal świetlicowych które dodatkowo rozlokowane są w wielu miejscach na terenie całej szkoły. Zainstalowany w przedsionku szkoły lub przedszkola system, umożliwia szybkie zgłoszenie chęci odebrania dziecka bez konieczności definiowania miejsca w którym się znajduje. Opiekun który aktualnie zajmuje się dzieckiem, otrzyma szybkie powiadomienie na swoim komputerze lub innym urządzaniu np. tablecie. Specjalnie zaprojektowany terminal rodzica, wyświetli informację zwrotną np. dziecko już idzie, dziecko jest na zajęciach lub inny dowolny wcześniej zdefiniowany.

dowolna ilość sal świetlicy i brak konieczności doprowadzania okablowania​

karta rodzica może być również wykorzystana do systemu kontroli dostępu

do odczytu zgłoszeń , można wykorzystać dowolny komputer​

możliwość zmiany sali w której dziecko się znajduje

rejestr odczytanych
kart

podgląd na żywo z kamery zainstalowanej w terminalu rodzica

Proste warunki współpracy

Pomożemy Ci w wyborze oferty, skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów współpracy dopasowanych do Twoich potrzeb

Jak działa e-Świetlica

Po odczytaniu karty przez rodzica lub inną upoważnioną osobę do odbioru, na ekranie pojawia się numer karty odczytanej. W tym samym czasie, w sali w której znajduje się dziecko, wyświetla się informacja z danymi dziecka po które przyszedł rodzica.

Opiekun świetlicy potwierdza otrzymanie zgłoszenia chęci odebrania dziecka wybierając właściwą wcześniej zdefiniowaną informację.

odbiór dzieci na kartę

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów

Realizacje systemu e-Świetlica

doświaddczenia

Kim jesteśmy?

Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.