Program e-STOŁÓWKA

Wydawanie posiłków w stołówkach bardzo często związane jest z koniecznością dystrybucji dużej liczby kolejnych dań w bardzo szybkim tempie. Dlatego też starając się wyjść naprzeciw potrzebom placówek oświaty czy zakładów pracy zaprojektowaliśmy specjalny system elektronicznej rejestracji wydanych obiadów – program stołówka. Najistotniejszym elementem systemu jest czytnik kart zbliżeniowych. Do jego głównych zadań należą:

 • Rejestrowanie wydanych posiłków
 • Uniknięcie podwójnego wydania posiłku tej samej osobie
 • Kontrola opłaconego abonamentu
 • Motywacja rodziców do terminowego i regularnego opłacania abonamentu
 • Raporty wydanych posiłków dla każdego ucznia w formie elektronicznej
 • Ograniczenie do minimum obsługi ze strony pracownika wydającego obiady
 • Zestawienia dzienne, tygodniowe i miesięczne

Największe zalety wprowadzenia systemu e-Stołówka

 • szybsze wydawanie obiadów - wystarczy przyłożenie karty do czytnika
 • regularne i samoczynne rejestrowanie wydanych posiłków
 • skuteczne uniknięcie podwójnych wydań posiłków
 • mobilizacja rodziców do opłacenia obiadów na czas
 • o wiele prostsza rejestracja opłat za posiłki
 • szczegółowe zestawienia oraz raporty wydanych obiadów wraz z dokładnymi datami i godzinami
 • dostęp do niezbędnych informacji możliwy z dowolnego komputera podłączonego do Internetu

Cennik

W celu poznania szczegółowego cennika, zapraszamy na dedykowaną stronę tego produktu www.e-stolowka.pl

Stołówka na kartę i e-legitymację

Jak działa Stołówka ?

Pracownik lub uczeń chcąc odebrać posiłek, zbliża kartę do czytnika. Po jej odczytaniu, na ekranie wyświetlane są dane osoby do której jest przypisana wraz z informacją o rodzaju posiłku. System działa bez obsługowo, nie wykonanie żadnego działania powoduje że program zapisuje wydanie posiłku. Karty obiadowe mogą być z dowolnym nadrukiem. Jako karta obiadowa może być również wykorzystana e-legitymacja szkolna.

Bufet

Jak działa Bufet ?

Ta forma funkcjonowania programu, jest alternatywą dla tradycyjnej stołówki szkolnej.  W tym przypadku nie ma potrzeby deklarowania posiłków. O ich wyborze decyduje sam uczeń lub pracownik po odczytaniu karty.  Odbiór posiłków lub innych produktów np. napoje, przekąski, desery, owoce możliwy jest w ramach określonego limitu dziennego oraz posiadanych środków na koncie. Zasilenie konta może odbywać się tradycyjnie w stołówce lub przelewem. Jeśli w ramach licencji aktywny jest również dostęp rodzica online, zasilenie konta może odbywać się za pośrednictwem płatności online przelewy24.

Deklaracje

e-Rodzic – deklarowanie

Moduł rodzica do dodatkowa opcja naszego programu. Dzięki niej rodzic może samodzielnie dokonywać zapisu deklaracji. Administrator stołówki może określić dla każdego indywidualnie lub zbiorczo, kiedy i jakie posiłki można zamawiać. Konto rodzica może działać w opcji przedpłaty  lub z dopuszczalnym saldem ujemnym.

Odwołania

e-Rodzic – odwołania

Prezentacja video przedstawia sposób odwoływania przez rodzica posiłków. Administrator stołówki określa parametry kiedy i które posiłki można odwoływać. Odwołanie posiłku przez rodzica, automatycznie pomniejsza kwotę do zapłaty, a jeśli płatność była już wykonana, środki z nadpłaty pozostają do wykorzystania na kolejne miesiąca.

Płatność online

e-Rodzic – płatność

Opcja płatności za obiady za pośrednictwem systemu przelewy24 jest opcjonalna. Firma cateringowa zainteresowana wdrożeniem tej opcji, musi zawrzeć umowę bezpośrednio z firmą przelewy24. Płatność w tej formie związana jest z dodatkową prowizją którą pobiera firma Przelewy24. Prowizja taka wynosi ok. 1,9 % i domyślnie pobierana jest od sprzedawcy, ale może być również przerzucona na kupującego.

ZAPYTANIE O SZCZEGÓŁY:

23 696 90 00 wew. 3