tel. 23 696 90 00

godziny pracy: 08:00 - 16:00

Obsługa konferencji

Zajmujemy się produkcją i zaopatrywaniem odbiorców w identyfikatory a także akcesoria takie jak etui, smycze, klipsy czy holdery. W zależności od ich indywidualnych potrzeb jesteśmy w stanie zapewnić także ich personalizację, rejestrację gości oraz wypożyczenie drukarek do personalizacji. Proponujemy absolutną nowość – czytnik kart zbliżeniowych UNIQUE lub Mifare umożliwiający elektroniczną rejestrację obecności i kontrolę dostępu. Czytnik ma formę statywu z czarnego plexi. Rozwiązania te zapewniają uczestnikom spotkań bezpieczeństwo i zapobiegają wtargnięciu na nie osób niepożądanych.

 

Nieodłącznym elementem każdej konferencji, sympozjum lub szkolenia jest identyfikacja wizualna uczestników i coraz częściej elektroniczna rejestracja obecności. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę specjalną dotyczącą obsługi konferencji w zakresie dostarczenia identyfikatorów, wypożyczenia drukarek czy wypożyczenia czytników rejestracji obecności.

Z pewnością jest to doskonała propozycja dla wszystkich organizatorów, którzy chcą jak najsprawniej przeprowadzić określony event, starając się nie tylko zapewnić jego uczestnikom łatwość korzystania z przygotowanych atrakcji, ale również dopiąć na ostatni guzik każdy detal. Dzięki odpowiedniej organizacji dane wydarzenie zapadnie na długo w pamięci każdej osobie, która wzięła w nim udział. Warto więc zatroszczyć się o każdy aspekt. Nasza oferta to przede wszystkim:

  1. IDentyfikatory
  2. Smycze
  3. Akcesoria
  4. Wypożyczenie drukarki do personalizacji
  5. Obsługa na miejscu w zakresie rejestracji użytkowników oraz personalizacji i wydania identyfikatora
  6. Wypożyczenie czytnika rejestracji obecności i kontroli dostępu