tel. 23 696 90 00

godziny pracy: 08:00 - 16:00

O nas

Grupa LOCA istnieje od 2006 roku. Od samego początku skupiliśmy się na druku kart plastikowych z przeznaczeniem jako identyfikatory, legitymacje lub karty członkowskie, klienta i rabatowe. Dostarczamy również powiązane  z kartami systemy elektroniczne, przede wszystkim kontroli dostępu i RCP oraz od 2014 roku  również własny system do ewidencji wydawanych posiłków w stołówce szkolnej.

Do druku kart wykorzystujemy trzy technologie, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić samodzielny druk dobrej jakości kart z zachowaniem rozsądnej ceny,

Najpopularniejsza technologia druku to Termosublimacja. Sprawdza się idealnie do personalizacji wstępnie zadrukowanych blankietów oraz do druku niewielkiej ilości danych na czystych białych kartach. Przy tej technologii, nie jesteśmy jednak w stanie zapewnić dobrej jakości druku kart zawierających kolorowe tło znajdujące się na całej powierzchni karty. Do takich kart z pomocą przychodzi druk RETRANSFEROWY, który przy niewiele wyższej cenie druku pozwala nam na wykonanie druku pełnokolorowych kart zawierających zmienną grafikę. Najlepszą jakość druku uzyskujemy jednak z druku CYFROWEGO. W tej technologii drukujemy karty wymagające wysokiej jakości druku w szczególności zawierające drobne elementy graficzne oraz czcionkę poniżej 4 pkt.